Door zijn psychische en lichamelijke klachten is een meneer van in de 60 uit Cadier en Keer beperkt in het leggen van contact en het ondernemen van activiteiten. Omdat hij maar een klein netwerk heeft ervaart hij vaak eenzaamheid. Een maatje om samen leuke dingen mee te doen en eenzaamheid te verminderen is daarom heel erg welkom!
Samen een kopje koffie drinken, een praatje maken of een wandeling maken (hij loopt met een rollator) vindt hij al heel fijn. Maar ook muziek luisteren vindt hij leuk. En deze meneer is ook geinteresseerd in actualiteiten en ..... het boerenleven van vroeger!
Een maatje hoeft niet alles leuk te vinden wat hij allemaal opnoemt. Maar als er iets tussen zit wat jou ook aanspreekt en wat jij ook leuk of interessant vindt, aarzel dan niet om contact op te nemen met Marco Piëtte van Levanto Vrijwilligers, 06-15216431 of marco.piette@levantogroep.nl Wie weet wat het jou voor een leuke ervaring oplevert!