LEVANTOgroep vrijwilligers.
Help(en) ons helpen.

  • Maastricht

Leuk! Samen shoppen en een bakkie koffie doen.

Hou jij van winkelen?  En van gezellig samen koffie drinken? Of misschien ook om samen creatief bezig te zijn? Misschien ben jij dan wel het maatje dat een mevrouw uit de omgeving van Maastricht zoekt! 

Ze is 65 jaar en wil graag een maatje om samen met haar om de twee weken iets leuks te doen als deze activiteiten. Ze kan afspreken op doodeweekse dagen of in het weekend. Ze heeft graag mensen om haar heen, maar ondanks dat ervaart ze elke dag eenzaamheid. Naast eerdergenoemde zaken houdt ze ook van diamond painting, terrasje pikken, een korte wandeling en muziek.

Mevrouw heeft geen specifieke voorkeuren voor een vrijwilliger: "Ik heb weining voorkeur en heb mensenkennis, ik kan me goed aanpassen. Ik zoek iemand die zich zoveel mogelijk aan de afspraak houdt die gemaakt wordt" Ben jij iemand die zich herkent in bovenstaande en geen moeite ermee heeft gemaakte afspraken na te komen?

Dan hoort Marco Piëtte van Levanto Vrijwilligers graag van jou!: 06-1521 6431 of marco.piette@levantogroep.nl